Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl


Facebook:

Fundusz Górnośląski SA

Enterprise Europe Network

 


       

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. uczestniczyła w projekcie, mającym na celu poprawę dostępu MŚP do europejskiego rynku zamówień publicznych oraz ich większe uczestnictwo w rynku zamówień publicznych:
projekt EuroProc „Współpraca regionalna na rzecz dostępu MŚP do zamówień publicznych”
 

Partnerzy projektu wspierają wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie pomocy przedsiębiorcom we wchodzeniu na rynek zamówień publicznych zarówno w kraju macierzystym, jak i na pozostałe rynki europejskie. Poznanie różnych punktów widzenia i metody pomocy dla przedsiębiorców w obszarze zamówień publicznych pomoże partnerom projektu przygotować odpowiednie sposoby wsparcia dla firm regionalnych, zgodnie z ich potrzebami.


Realizacją projektu EuroPROC zajmowało się konsorcjum złożone z instytucji o charakterze publicznym wspierających rozwój biznesu, ulokowanych w 10 krajach: Hiszpania, Rumunia, Węgry, Bułgaria, Czechy, Polska, Dania, Francja, Włochy i Portugalia. W Polsce realizatorem projektu jest GARR S.A. Poparcie dla projektu wyraziły również władze regionalne.

Cel projektu:
Rozpoznać i wykorzystać możliwości biznesowe dla MŚP, zawarte w zamówieniach publicznych.
Podnieść konkurencyjność MŚP poprzez udział w rynku zamówień publicznych.

Opracowano podręcznik, będący zbiorem dobrych praktyk z całej Europy w zakresie podejścia do zamówień publicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z nim:


Projekt był współfinasowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego oraz partnerów biorących udział w projekcie w ramach programu INTERREG IVC.

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry