Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

ul. Powstańców 17

40-039 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 58 00, wew. 203, 128

fax: +48 32 728 58 03

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl

       
31 Styczeń 2014
Transatlantyckie Partnerstwo Handlowo Inwestycyjne – Szanse i możliwości dla biznesu w Polsce

 

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w konferencji pn. „TTIP-Transatlantyckie Partnerstwo Handlowo Inwestycyjne – Szanse i możliwości dla biznesu w Polsce”, która odbędzie się 7 lutego br. w godzinach 9:00 - 14:30, w hotelu Hilton w Warszawie.

Celem konferencji będzie poznanie, zrozumienie oraz wyjaśnienie głównych zagadnień dotyczących umowy TTIP - największej umowy dotyczącej handlu i inwestycji pomiędzy Unią Europejską a USA. Właśnie teraz, kiedy trwa okres negocjacji, rekomendacje ze strony przedsiębiorstw i firm działających zarówno w Polsce jak i USA są niezwykle istotne. Konferencja będzie stanowić platformę do wymiany poglądów pomiędzy biznesem a rządem i zrozumieniem roli każdej ze stron.

Udział w konferencji potwierdzili: Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki, Janusz Piechociński; Ambasador USA w Polsce Stephen Mull; Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, Andrzej Dycha oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Katarzyna Kacperczyk.

Szczegóły:

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry