Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

ul. Powstańców 17

40-039 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 58 00, wew. 203, 128

fax: +48 32 728 58 03

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl

       
26 Październik 2013
Konferencja e-Administracja dla Biznesu - Poznań

 

Konferencja "e-Administracja dla Biznesu" odbędzie się w dniach 6-7 listopada br. w Poznaniu. Skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli samorządów, urzędników i przedsiębiorców oraz wszystkich osób, które związane są z elektronizacją urzędów. Głównym celem wydarzenia jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń i lepsze dopasowanie usług publicznych do potrzeb dynamicznie rozwijającej się gospodarki.

Wystąpią reprezentanci rządu, administracji samorządowej oraz przedstawiciele biznesu i instytucji otoczenia biznesu. Udział w konferencji potwierdzili m.in. ministrowie: Dariusz Bogdan z Ministerstwa Gospodarki oraz Andrzej Ręgowski z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

 

Pierwszy dzień konferencji to dzień diagnozy kondycji polskiej administracji, debat oraz prezentacji planów rozwoju. Drugiego dnia zostaną przedstawione najlepsze rozwiązania z kraju i zagranicy oraz plany współpracy w zakresie e-administracji na poziomie europejskim.


Głos zabiorą prelegenci z Australii, Malty, Estonii, Francji, Hiszpanii, Belgii, Tajwanu, Holandii oraz Niemiec.

Organizatorami konferencji są: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz inicjator wydarzenia - Instytut Logistyki i Magazynowania.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest patronem wydarzenia.

Zapisy, program oraz szczegółowe informacje:
http://www.konferencja-eab.pl

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry