Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl

       
02 Lipiec 2020
Przemysł 4.0: spotkania B2B ONLINE podczas Technology & Business Cooperation Days 2020.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundusz Górnośląskim SA zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej online dla firm, instytucji naukowych i uczelni wyższych działających na rzecz szeroko pojętego przemysłu 4.0, która odbędzie się w dniach 13-16 lipca 2020 r.

Spotkania b2b mają na celu nawiązanie kontaktów biznesowych w zakresie takich zagadnień jak: smart factory, zrównoważona energia, mobilność, narzędzia pomiarowe i technologie wytwarzania efektywne pod względem zasobów i energii.


Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny.

UWAGA: Rejestracja przesunięta do 6 lipca br.


Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.


W dniach 13-16 lipca na tej samej stronie na której dokonywali Państwo rejestracji na wydarzenie, odbędą się spotkania online z uprzednio umówionymi partnerami. W celu odbycia spotkań online trzeba posiadać wbudowaną lub zewnętrzną kamerę internetową i mikrofon.


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski SA
Email:
tel.: +48 32 72 85 600, wew. 165, 203

 

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry