Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl


Facebook:

Fundusz Górnośląski SA

Enterprise Europe Network

 


       
11 Grudzień 2013
Ponad 1000 podpisanych umów w ramach PO IG!

 

Z przyjemnością informujemy, że zawarliśmy już ponad 1000 umów w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka i w ten sposób udzieliliśmy dotacji dla przedsiębiorców z województwa śląskiego na kwotę 1,4 miliarda złotych.

 

Wsparcie to przeznaczone jest na przedsięwzięcia ułatwiające powstawanie i rozwój firm innowacyjnych z sektora IT, wprowadzanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych a także na prowadzenie działalności B+R.

 

Zajmujemy się wdrażaniem wybranych działań PO IG w województwie śląskim od 2008 roku jako Regionalna Instytucja Finansująca – partner Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Od początku trwania programu przyjęliśmy i oceniliśmy prawie 3500 wniosków o dofinansowanie na łączną kwotę 4,2 miliarda złotych.

 

Nasze doświadczenie w zakresie dotacji sięga jednak do początków funduszy przedakcesyjnych, dzięki temu realizujemy nasze zadania zapewniając wysoką jakość obsługi, dobrą organizację i zrozumienie potrzeb przedsiębiorców. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli poinformować Państwa o kolejnych wynikach naszej pracy na rzecz rozwoju Śląska.

 

Foto: Katarzyna Lis, GARR S.A.

 

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry