Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl


Facebook:

Fundusz Górnośląski SA

Enterprise Europe Network

 


       
13 Styczeń 2016
EURAXESS - nowy portal Komisji Europejskiej dla mobilnych naukowców

 

Zapraszamy do odwiedzenia portalu EURAXESS.

 

Portal EURAXESS Polska, jest wspólną inicjatywą Komisji Europejskiej i krajów biorących udział w europejskim programie ramowym na rzecz badań i rozwoju technologicznego. Głównym celem EURAXESS jest wspomaganie międzynarodowej mobilności naukowców poprzez bezpłatne udzielanie im kompletnych i praktycznych informacji oraz zapewnienie niezbędnej pomocy w trakcie pobytu za granicą.

Dwoma głównymi grupami odbiorców do których jest adresowana zawartość Portalu są instytucje naukowe i jednostki badawcze goszczące naukowców zagranicznych oraz naukowcy pragnący wzbogacić ścieżkę swojej kariery naukowej o wymiar międzynarodowy.

Polska sieć EURAXESS Services udziela bezpłatnej pomocy w różnych kwestiach prawno-administracyjnych dotyczących wyjazdu z Polski i przyjazdu do polskich jednostek badawczych w związku z prowadzeniem działalności naukowo-badawczej; zgodnie z zapisami EURAXESS Services Commitment

Zapraszamy do zapisania się do Euraxess newsletter Europe4Researchers, aby otrzymywać bieżące informacje dotyczące działalności w świecie naukowym (w języku angielskim).

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry