Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl


Facebook:

Fundusz Górnośląski SA

Enterprise Europe Network

 


       
23 Listopad 2020
Czas na e-learning. Poszerzaj horyzonty z Akademią PARP!

Akademia PARP to stale rozwijany projekt. Jej obecna oferta to 17 kursów z obszarów: prawa, marketingu, zarządzania, finansów oraz doskonalenia kompetencji miękkich.


Szkolenia kierowane są – z jednej strony – do ludzi, którzy działają lub chcieliby zacząć działać na własny rachunek – z drugiej do osób, chcących zwiększać swoją wartość na rynku pracy oraz przedsiębiorców, którzy chcą podnosić kompetencje pracowników. Dlatego, po pomyślnym ukończeniu każdego z kursów, uczestnicy mają możliwość pobrania certyfikatu. Do tej pory wydaliśmy ponad 12 tys. takich poświadczeń. Uczestnictwo w kursach Akademii jest przy tym bezpłatne.


Akademia PARP to narzędzie nowoczesne i intuicyjne w obsłudze. Aby korzystać z e-kursów Akademii wystarczy założyć konto użytkownika i zalogować się na stronie internetowej Akademii. Kursy pogrupowane są w pięciu kategoriach. Przed wybraniem kursu użytkownik może zapoznać się z jego programem, oczekiwanymi efektami i wskazówkami przydatnymi w realizacji szkolenia. Może także dowiedzieć się, jak kurs jest oceniany przez innych użytkowników serwisu oraz ile czasu trzeba poświęcić na jego ukończenie (średnio jest to ok. 4 godzin). Kursy podzielone są na etapy, więc uczestnicy mogą dostosować naukę do swojego kalendarza.


Oferta szkoleniowa PARP jest naprawdę bogata. Wystarczy zajrzeć choćby do Bazy Usług Rozwojowych, którą administruje Agencja. Na naszym kanale YouTube mamy z kolei kilkadziesiąt wykładów internetowych, zapisów webinariów i filmów szkoleniowych. Cała nasza oferta szkoleniowa została zebrana w ramach Centrum Rozwoju MŚP, do którego wirtualne wejście stanowi strona www.parp.gov.pl.


Warto dobrze wykorzystać ten trudny czas na poszerzanie horyzontów i otwieranie nowych możliwości w biznesie i pracy.

 

Źródło: https://www.een.org.pl/

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry