Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 58 00, wew. 203, 128

fax: +48 32 728 58 03

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl

       
24 Grudzień 2019
Wsparcie na utworzenie partnerstwa (Travel Grants).

Celem wsparcia na utworzenie partnerstwa jest poszukiwanie partnerów i nawiązanie międzynarodowego partnerstwa pomiędzy przedsiębiorcami z Rzeczypospolitej Polskiej oraz podmiotami prawa norweskiego w celu realizacji projektów partnerskich w ramach Programu „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje”.

 

Kto może otrzymać dofinansowanie?

  • mikroprzedsiębiorcy, mali lub średni przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • podmioty prawa norweskiego, które prowadzą działalność na terytorium Królestwa Norwegii

 

Na co możesz przeznaczyć dofinansowanie?

Wsparcie można otrzymać na podróż zagraniczną do Norwegii (polscy przedsiębiorcy) albo do Polski (podmioty prawa norweskiego) w celu poszukiwania i nawiązania międzynarodowego partnerstwa.

Partnerstwo z podmiotami z Norwegii jest bardzo ważnym elementem Programu. Wszystkie projekty partnerskie będą premiowane dodatkowymi punktami podczas oceny wniosków o udzielenie dofinansowania w obszarach:


Wsparcie na utworzenie partnerstwa ma za zadanie pomóc polskim przedsiębiorcom oraz podmiotom norweskim nawiązywać kontakty, przeprowadzać rozmowy i spotkania, których rezultatem będzie projekt partnerski.


Ile możesz otrzymać?

Możesz otrzymać maksymalnie: 1 200 euro

1 200 EUR to zryczałtowana kwota, którą można otrzymać jednorazowo


Więcej informacji i dokumenty do pobrania: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/wsparcie-na-utworzenie-partnerstwa


 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry