Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

ul. Powstańców 17

40-039 Katowice

 

telefon:

+48 (32) 728 58 00, wew. 203, 128

fax: +48 (32) 728 58 03

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.oddzial.fgsa.pl

 

 

         
15 Marzec 2019
Zaproszenie do udziału w spotkaniu z ekspertami rynku austriackiego

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu z ekspertami Austriackiej Agencji Rządowej ABA Invest in Austria oraz Kancelarii Prawnej LegalPartners z Austrii, które odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (ul. Opolska 15, 40-084 Katowice). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00.


Celem organizowanego spotkania jest umożliwienie Państwu nawiązania kontaktu z ekspertami ds. rynku austriackiego. W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną możliwości jakie daje Republika Austrii zagranicznym przedsiębiorcom poznamy historie firm polskich, które odniosły sukces oraz uwarunkowania prawne tego rynku uwzględniając prawo gospodarcze.


Wydarzenie to daje Państwu możliwość spotkania się z ekspertami Austriackiej Agencji Rządowej ABA Invest in Austria oraz kancelarii LegalPartners.


Listę ekspertów biorących udział w wydarzeniu prezentujemy poniżej:
  • Peter Löschl, ABA-Invest in Austria, Wiedeń,
  • Heinz Pascher, ABA-Invest in Austria, Katowice,
  • Elisabeth Weichselberger-Chlap, Legal Partners, Wiedeń.


Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w wydarzenia prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia drogą mailową do Pana Mateusza Wachowskiego, Specjalisty ds. Współpracy Międzynarodowej RIG w Katowicach: . Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 26 marca 2019 r

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry