Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl


Facebook:

Fundusz Górnośląski SA

Enterprise Europe Network

 


       
28 Wrzesień 2018
Jesteś polskim pracodawcą, poszukującym wykwalifikowanych pracowników z państw UE/EOG?

 

 

Work@PL – Praca w Polsce

 

Jesteś polskim pracodawcą, poszukującym  wykwalifikowanych pracowników z państw UE/EOG?

 

Weź udział w Work@PL !


Work@PL to wydarzenie on-line, które odbędzie się 10 października 2018r. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

 

Głównym celem targów jest umożliwienie nawiązania kontaktu między polskimi pracodawcami i obywatelami Unii Europejskiej, upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach.

 

Targi ukierunkowane są w szczególności na branże, w których polscy pracodawcy wykazują zainteresowanie zatrudnieniem obywateli z innych państw UE/EOG tj.: IT, helpdesk, księgowość i finanse, telefoniczna oraz internetowa obsługa klienta, sprzedaż i marketing, BPO (outsourcing procesów biznesowych).


Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracownika z zagranicy?

 

Wydarzenie jest doskonałą okazją do promocji ofert pracy Twojej firmy w całej Europie. Biorąc udział w Work@PL masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Zrejestruj konto wystawcy, zarządzaj zamieszczanymi tam ogłoszeniami oraz projektami rekrutacyjnymi.

10 października br. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) będziesz mógł porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów  on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

 

Do kogo skierowane jest to wydarzenie?

o   polskich pracodawców, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty pracy będą dotyczyły pracy na terenie Polski,

o   polskich firm, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy do 28 września br.,

o   obywateli państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym Polaków przebywających poza granicami kraju.

 

Jesteś zainteresowany udziałem?

 

            Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu, wybierz zakładkę register/zarejestruj, a następnie w części Exhibitor kliknij w create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką.

 

W tej części odznacz Work@PL – Work in Poland.  Na zakończenie zaakceptuj wprowadzone dane poprzez create new account, a następnie poczekaj. Sprawdzenie Twoich danych może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy, otrzymasz link aktywujący konto. Pamiętaj, że w dniu targów prowadzić indywidualne rozmowy z kandydatami przy wykorzystaniu kamerki lub/i słuchawek (zalecane) lub używać jedynie klawiatury. Platforma posiada także funkcję wysyłania zaproszenia na rozmowy on-line do kandydatów, którzy złożyli swoje aplikacje.

 

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Warszawie, Katowicach oraz Gdańsku.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry