Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

ul. Powstańców 17

40-039 Katowice

 

telefon:

+48 (32) 728 58 00, wew. 203, 128

fax: +48 (32) 728 58 03

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.oddzial.fgsa.pl

 

 

         
10 Wrzesień 2018
Spotkanie informacyjne w Częstochowie


Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 11 września 2018 roku w Hotelu GRAND, ul. Drogowców 8 w Częstochowie.

 

W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

 

W spotkaniu udział weźmie m.in. Michał Polański, Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Kariona Adamek-Bienia, Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

 

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Enterprise Europe Network, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

 

Zarejestruj się już dziś!

 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział
w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

 

Serdecznie zapraszamy! 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry