Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

ul. Powstańców 17

40-039 Katowice

 

telefon:

+48 (32) 728 58 00, wew. 203, 128

fax: +48 (32) 728 58 03

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.oddzial.fgsa.pl

 

 

         
07 Marzec 2018
Szkolenie: Ochrona własności intelektualnej w Chinach - 14 marca

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie oraz China IPR SME Helpdesk serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Ochrona własności intelektualnej w Chinach”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 14 marca 2018 r. o godz. 10.00.

 

Propozycja szkolenia skierowana jest do przedsiębiorców z sektora MŚP, działających na rynku chińskim lub dopiero zamierzających rozpocząć inwestycję w tym kraju. W trakcie szkolenia przedsiębiorcy dowiedzą się m. in co podlega ochronie i jakie są dostępne narzędzia prawne; jaką strategię zastosować, aby zapobiegać naruszeniom; jaka jest rola umów w ochronie własności intelektualnej, itd. Po szkoleniu, osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertem (po wcześniejszym zgłoszeniu).

 

Szkolenie poprowadzi:
Pan Michał Kłaczyński - prawnik, ekspert China IPR SME Helpdesk and ASEAN IPR SME Helpdesk. Wykształcony w USA (Harvard), Chinach (Sichuan University) i w Polsce (Uniwersytet Jagielloński). Doświadczenie zawodowe obejmuje  projekty inwestycyjne i transakcje z istotnymi aspektami własności intelektualnej (transfer technologii, licencje, umowy produkcyjne, dystrybucyjne) w Chinach, Azji Południowo - Wschodniej i Azji Centralnej, a także doradztwo regulacyjne i dotyczące własności intelektualnej.

 

Szkolenie zostało przygotowane we współpracy z punktem informacyjnym dla małych i średnich przedsiębiorstw China IPR SME Helpdesk, który wspiera MŚP z Unii Europejskiej, pomagając zarówno chronić, jak i egzekwować prawa własności intelektualnej w Chinach lub w odniesieniu do Chin, Hong Kongu, Makao oraz Tajwanu. Punkt świadczy swoje usługi bezpłatnie, w tym w szczególności udziela informacji oraz poufnych porad dotyczących własności intelektualnej i kwestii powiązanych, organizuje szkolenia, udostępnia materiały szkoleniowe, w tym on line.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny


Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Pierwszeństwo udziału mają firmy MŚP z Małopolski.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszeniowych na adres e-mail:

 

Osoby dodatkowo zainteresowane udziałem w indywidualnych konsultacjach z ekspertem, proszone są o zamieszczenie informacji na formularzu zgłoszeniowym wraz ze wskazaniem interesujących Państwa zagadnień tematycznych.

 

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                          
e-mail:

 

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 

 

Więcej informacji pod linkiem:

http://www.iph.krakow.pl/o-izbie/aktualnosci/737-szkolenie-ochrona-wlasnosci-intelektualnej-w-chinach-14-marca.html

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry