Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl


Facebook:

Fundusz Górnośląski SA

Enterprise Europe Network

 


       
Baza ofert inwestycyjnych RCOI

Wyszukiwarka | Zaloguj

Działka posiada kształt nieregularny – wielokąt. Teren nieogrodzony, porośnięty trawą, krzewami oraz drzewami. Teren wykazuje zmiany rzędnych wysokości – poniżej poziomu ulicy.
Idealna lokalizacja dla firm z branży spedycji i magazynowania oraz produkcyjnych. Teren przemysłowy z przeznaczeniem pod produkcję i usługi.
Teren poprzemysłowy z przeznaczeniem pod produkcję i usługi. Atrakcyjny teren inwestycyjny przy drodze krajowej, łączącej się bezpośrednio z pierwszym zjazdem z autostrady A1 - w odległości ok 2 km.
Największy niezabudowany teren inwestycyjny o pow. ok. 100 ha w poblizu autostrady A1. Optymalny na dużą inwestycję w zakresie produkcji (przemysł motoryzacyjny i pokrewne).
Nieruchomość gruntowa średniej wielkości, w centrum miasta. Teren inwestycyjny w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych z przeznaczeniem pod handel i usługi. W 2011 zostanie skomunikowany przez budowaną obwodnicę miasta.
przeznaczenie: tereny dzialalnosci gospodarczych mozliwe do przeznaczenia na cele uslugowo-produkcyjne
Teren przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe z funkcjami usługowymi. W skład terenu wchodzą działki nr 12/2 - mapa nr 33 pow 0,3612 ha i nr 12/3 - mapa nr 33, pow. 0,2378 ha. Księga wieczysta nr 25456. Własność Gmina Zawiercie. Obszar położony pomiędzy ulicami: Piłsudskiego i Boh. Westerplatte. Kształt działki regularny.
teren pod budowę osiedla mieszkaniowego - ekologicznego Obszar położony pomiędzy drogami powiatowymi: Wyspiańskiego i Zagonową.
Zakłady Remontowo-Montażowe "KONIECPOL" S.A. w likwidacji
Obszar o łącznej powierzchni 153 ha, z doskonałym dostępem komunikacyjnym, z ewentualnym podłączeniem niezbędnych mediów zgodnie z zapotrzebowaniem inwestora. Ponadto istnieje możliwość podziału działek na mniejsze fragmenty. Teren dla działalności gospodarczej w zakresie: produkcji, usług, logistyki, składowania i magazynowania.
«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »»»  
 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry