Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

ul. Powstańców 17

40-039 Katowice

 

telefon:

+48 (32) 728 58 00, wew. 203, 128

fax: +48 (32) 728 58 03

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.oddzial.fgsa.pl

 

 

         
Baza ofert inwestycyjnych RCOI

Wyszukiwarka | Zaloguj

Nieruchomość położona jest przy ulicy Starej (północna część), drogi wojewódzkiej nr 911 (Aleja Jana Pawła II – Bytom) i linii kolejowej, w niedalekim sąsiedztwie planowanej autostrady A-1 i węzła z DW nr 911.
Nieruchomość zlokalizowana w obrębie ulic Bytomskiej, Traugutta, Wyszyńskiego i Solidarności, przy wjeździe od strony południowej do ścisłego centrum miasta, południowa granica terenu usytuowana jest bezpośrednio przy ulicy Solidarności, północno-zachodni obszar nieruchomości przylega do Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej.
Teren nasypowy, bez znacznych różnic wysokości, otoczenie od strony zachodniej i północnej stanowią drogi publiczne (droga wojewódzka nr 911 oraz ulica Karola Miarki), od strony wschodniej – cmentarz miejski, od strony południowej – rzeka Szalejka.
Teren nasypowy, w znacznej części obszaru bez znacznych różnic wysokości, otoczenie od strony zachodniej stanowi droga wojewódzka nr 911, od północy – tereny ogrodów działkowych, od południa droga publiczna – ulica K. Miarki, w północno-wschodniej części zlokalizowano urządzony, ogólnodostępny parking.
Własność Skarbu Państwa w wieczystym użytkowaniu Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. - Kopalnia Węgla Kamiennego "Jastrzębie-Moszczenica".
działka zabudowana budynkiem portierni, utwardzona
Nieruchomość obejmuje swoim obszarem 2 niezabudowane działki, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Katowice-Pyrzowice, w województwie śląskim. W odległości około 2300m droga ekspresowa S1, natomiast do węzła drogowego łączącego autostradę A1 z ekspresową S1 niespełna 4 km. Do największego miasta w regionie Katowic ok. 30 km.
Nieruchomość obejmuje swoim obszarem 12 działek, zabudowanych infrastrukturą składu bazy paliw wraz z bocznicą kolejową, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Katowice-Pyrzowic, w województwie śląskim. W odległości około 2300m droga ekspresowa S1, natomiast do węzła drogowego łączącego autostradę A1 z ekspresową S1 niespełna 4 km. Do największego miasta w regionie Katowic ok. 30 km.
Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - strefa komercyjno-produkcyjna
Aktualnie od 01 stycznia 2004r.brak jest planu zagospodarowania przestrzennego miasta. W studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego miasta nieruchomość znajduje się w granicach obszarów przeznaczonych pod tereny zakładów przemysłowych, składów i magazynów oraz uciążliwego rzemiosła.
«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »»»  
 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry