Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl


Facebook:

Fundusz Górnośląski SA

Enterprise Europe Network

 


       
30 Lipiec 2021
Nabór firm na Targi Gitex Technology Week

Województwo Śląskie organizuje wspólne stoisko dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego na targach Gitex Technology  Week 2021, które odbędą się w dniach 17-21 października 2021 r. w Dubaju, na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zainteresowane podmioty zapraszamy do współpracy i udziału w naborze.

Gitex Technology Week to wydarzenie wystawiennicze związane z branżą technologiczną, gdzie prezentują się światowi liderzy technologiczni oraz startupy. Od najnowszych rozwiązań ICT, AI, 5G, chmury, BigData, cyberbezpieczeństwa, Blockchain, obliczeń kwantowych, immersyjnego marketingu i Fintech — jest to jedyne wydarzenie prezentujące światowe wizje technologiczne na dużą skalę. Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych w związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym przez SARS COV 2 / COVID-19. Udział w wydarzeniu jest okazją do nawiązania kontaktów handlowych z partnerami gospodarczymi z obszaru Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji Środkowej oraz bezpośredniej oceny własnych możliwości biznesowych na światowym rynku.

Województwo Śląskie w ramach organizowanego stoiska, zapewnia przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania własnych produktów i usług. Urząd Marszałkowski udostępnia w pełni wyposażone stoisko (48 m2) z dedykowanym miejscem dla każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w targach, wstęp na targi, przelot oraz zakwaterowanie na miejscu. W wyniku naboru zostanie wyłonionych 6 przedsiębiorstw (mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego). W ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa.

Nabór przedsiębiorstw na targi prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”. Pełna treść Regulaminu wraz z załącznikami dostępna jest poniżej.

Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres  
Termin przesyłania dokumentów: 20 sierpnia 2021 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Szczegółowych informacji o udziale targach udzielają:
Marcin Pogodziński, tel. 32 77 40 605,
Agnieszka Saternus, tel. 32 77 40 607,
Joanna Tworuszka, tel. 32 77 40 605,
Michał Zeman, tel. 32 77 40 612,

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego), oś priorytetowa: III. Konkurencyjność MŚP, działanie: 3.5 Umiędzynarodowienie gospodarki regionu, poddziałanie: 3.5.1. Promocja gospodarcza regionu.


Zapraszamy przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego do udziału w projekcie.
Załączniki
Regulamin naboru przedsiębiorstw na targi [PDF 355,3kB]
zał. 1a. Formularz udziału w targach POZA EOG (ZEA) [DOC 363,5kB]
zał. 2. Oświadczenie de minimis [DOC 121,0kB]
zał. 3 . wzór umowy Gitex 2021 [DOC 148,5kB]


 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry