Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl

       
05 Sierpień 2020
Na portalu ONZ dowiesz się o aktualnych ograniczeniach w podróżowaniu do wybranych krajów świata - COVID-19.

Europejska Komisja Gospodarcza przy ONZ stworzyła aktualizowany na bieżąco portal z informacjami o ograniczeniach w podróżowaniu, zamykaniu granic oraz sytuacji na przejściach granicznych w poszczególnych państwach świata w związku z COVID-19. Celem portalu jest ułatwienie organizacji transportu oraz operacji logistycznych i zminimalizowanie efektu wąskich gardeł w łańcuchach dostaw.


Portal grupuje większość państw świata w kolejności alfabetycznej. Na stronie widoczna jest też mapa z zaznaczonymi krajami, które aktualizują informacje o ograniczeniach w podróżowaniu.


Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Po pierwsze wybieramy interesujące nas państwo i zapoznajemy się ze wszystkim informacjami zebranymi na temat ograniczeń w przekraczaniu jego granic. Po drugie, możemy wejść do sekcji, gdzie publikowane są najnowsze doniesienia i wyszukiwać informacje w kolejności chronologicznej. 


Wejdź na stronę internetową portalu i sprawdź jakie ograniczenia w podróżowaniu obowiązują w krajach, które Cię interesują.


Źródło: www.een.org.pl
 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry