Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl


Facebook:

Fundusz Górnośląski SA

Enterprise Europe Network

 


       
08 Kwiecień 2020
Spotkania b2b przenoszą się do internetu.

Poszukują Państwo zagranicznych partnerów, ale nie wiedzą, jak poznać ich bez możliwości udziału w targach czy konferencjach, nie ponosząc przy tym innych kosztów? Sieć Enterprise Europe Network, której część działań w Polsce koordynuje PARP, ma dla przedsiębiorców rozwiązanie.


Jednym ze sposobów, w jaki ośrodki Enterprise Europe Network wspierają firmy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, jest organizacja giełd kooperacyjnych i misji gospodarczych. W obecnej sytuacji pandemii podróże ustały, a przedsiębiorstwa i wspierające je instytucje stanęły przed bezprecedensowym wyzwaniem.


Wiele spotkań b2b planowano przy okazji targów i konferencji. Wydarzenia te odwołano lub przeniesiono na późniejsze terminy. Naszym celem jest jednak wciąż wspierać Was w poszukiwaniu nowych partnerów, wykorzystując przy tym dostępne technologie. Dlatego część giełd Enterprise Europe Network zostanie zorganizowana jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku, a zaplanowane spotkania odbędą się w całości zdalnie.


Obecnie giełdy kooperacyjne online przewidziane są dla takich branż, jak tekstylna czy szeroko pojęte zaawansowane technologie, jednak ta lista może się wydłużać. Informacje o planowanych wydarzeniach znajdziecie poniżej.


Jak działa giełda online?

  • Uczestnicy dokonują rejestracji wypełniając formularz online znajdujący się na stronie danego wydarzenia. Im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni lub przedziały godzinowe, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach, jak również określić profil swojej działalności i rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie danej giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach organizacji wydarzenia, na platformie zapewnionej przez organizatorów, odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.


Koszty

Udział we wszystkich poniższych wydarzeniach jest bezpłatny.


Najbliższe giełdy kooperacyjne online:

 

 

 

Zachęcamy do kontaktu!
Źródło: https://www.een.org.pl/

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry