Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

ul. Powstańców 17

40-039 Katowice

 

telefon:

+48 (32) 728 58 00, wew. 203, 128

fax: +48 (32) 728 58 03

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.oddzial.fgsa.pl

 

 

         
31 Lipiec 2017
Seminarium na temat możliwości wykorzystania środków EFS dla rozwoju przedsiębiorstw

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza na bezpłatne seminarium pt. "Nowe narzędzia = nowe możliwości. Finansowanie podnoszenia kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw oraz inne możliwości wykorzystania środków EFS dla rozwoju przedsiębiorstwa", które odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2017 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Jordana 18 w Katowicach w godz. od 12.00 do 16.00.

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną tematy związane z pozyskiwaniem wsparcia z Europejskiego Funduszu Społecznego na rozwój zasobów ludzkich w firmie, w tym nowy system korzystania ze środków unijnych przeznaczonych na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji pracowników i kadry zarządzającej przedsiębiorstw. Przedstawimy Państwu założenia systemu popytowego finansowania usług szkoleniowych i doradczych (PSF) w kontekście rzeczywistych potrzeb rozwojowych firmy oraz praktyczne możliwości wykorzystania Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Przypomnimy również inne możliwości wykorzystania środków z EFS przy zakładaniu i prowadzeniu firmy.

Do udziału w seminarium zapraszamy przedsiębiorców z woj. śląskiego.

Udział w seminarium jest bezpłatny !

Spotkanie poprowadzą specjaliści z Funduszu Górnośląskiego S.A., który jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania (PSF) w województwie śląskim w ramach projektu „Wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim” dysponuje kwotą prawie 180 mln zł na dofinansowanie szkoleń i doradztwa (Usług Rozwojowych) dla MSP.

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest wypełnienie najpóźniej do dnia do dnia 29 sierpnia 2017 r.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

(32) 72 85 829 , 72 85 903

 

Do pobrania:


Zapraszamy !!

Ośrodek Enterprise Europe Network
Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

https://www.enterprise.fgsa.pl/?p=/pl/aktualnosci_3/008


 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry