Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl

       
05 Maj 2015
Poznaj naszych przedsiębiorców! cz.5

 

Według TNS OBOP już blisko połowa Polaków posiada w swoim domu zwierzę. Ostatnie lata to wzrost zainteresowania zwierzętami egzotycznymi, jednak nadal częściej wybieramy psy lub koty, które od wielu lat są najpopularniejszymi czworonogami w naszych domach.

 

Wielu z nas przywiązuje się do swojego pupila i jest z nim „na dobre i na złe”, zwierzę jest dla nas źródłem radości, pozwala zapomnieć o codziennych problemach, jednak jego problemy zdrowotne są dla nas bardzo dużym ciosem.

 

Jeszcze dwadzieścia lat temu możliwości leczenia zwierząt domowych były bardzo ograniczone, a wiele wizyt u weterynarza kończyło się uśpieniem. W ciągu ostatnich lat branża weterynaryjna  bardzo się rozwinęła, dając właścicielom czworonogów możliwość nie tylko leczenia, ale również kompleksowej profilaktyki zdrowotnej zwierząt.

 

Kolejna firma, którą chcielibyśmy Państwu zaprezentować to gabinet weterynaryjny prowadzony przez Panią Annę Chłostę. W wywiadzie mogą Państwo przeczytać o tym skąd wzięła się nazwa gabinetu -  „HABABA”-  czy łatwo leczyć kury oraz jak wygląda praca weterynarza.

 

Zapraszamy do lektury!

 

Wywiad z Panią Anną Chłosta można pobrać tutaj >>

 

 

 

W ramach projektu oferujemy pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej z preferencyjnym oprocentowaniem 1 % w skali roku, z przeznaczeniem na cele inwestycyjne, obrotowe inwestycyjno-obrotowe. O przyznanie pożyczki na rozpoczęcie działalności mogą ubiegać się mieszkańcy woj. śląskiego, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej i nie prowadzili jej w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu. Więcej informacji na stronach: www.pozyczymy.fundusz-silesia.pl lub pod nr tel.: 32 72 85 964, 72 85 968. Rekrutacja do projektu prowadzona jest w systemie ciągłym, do września 2015 br.

 

 

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry