Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl

       
05 Maj 2015
Poznaj naszych przedsiębiorców! cz.4.

 

W erze komputeryzacji coraz rzadziej odręcznie przygotowujemy pisma, a niemal każdy z nas miał styczność z usługami drukarskimi, czy to w pracy czy w trakcie studiów. Obecnie poziom techniki daje nam niemal nieograniczone możliwości, a rynek prężnie się rozwija oferując nowe usługi z drukowaniem 3D na czele.

 

Spady, rozdzielczość, frakcje, znaki diakrytyczne - to tylko niektóre z wielu pojęć na co dzień używanych w drukarniach. Czy musimy jako klienci wiedzieć co oznaczają? Na pewno nie w drukarni Pani Renaty Holony, która od ponad roku prowadzi drukarnię „Kolor-druk” O tym jak działa profesjonalna drukarnia oraz czy oprócz druku 3D coś jeszcze może nas w tej branży zaskoczyć mogą Państwo przeczytać w wywiadzie z Panią Renatą Holoną, prowadzącą drukarnię „Kolor-Druk”

 

Zapraszamy do lektury!

 

Wywiad z Panią Renatą Holona mozna pobrać tutaj >>

 

 

W ramach projektu oferujemy pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej z preferencyjnym oprocentowaniem 1 % w skali roku, z przeznaczeniem na cele inwestycyjne, obrotowe inwestycyjno-obrotowe. O przyznanie pożyczki na rozpoczęcie działalności mogą ubiegać się mieszkańcy woj. śląskiego, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej i nie prowadzili jej w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu. Więcej informacji na stronach: www.pozyczymy.fundusz-silesia.pl lub pod nr tel.: 32 72 85 964, 72 85 968. Rekrutacja do projektu prowadzona jest w systemie ciągłym, do września 2015 br.

 

 

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry