Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl


Facebook:

Fundusz Górnośląski SA

Enterprise Europe Network

 


       
27 Kwiecień 2015
Poznaj naszych przedsiębiorców! cz.3.

 

Nie samym chlebem człowiek żyje, ale czy wyobrażamy sobie śniadanie bez świeżego chleba z chrupiącą skórką? Czy podwieczorek bez pysznej drożdżówki?

W drodze do pracy czy szkoły często wstępujemy do piekarni, gdzie czekają na nas wypieki różnego rodzaju, ale czy zawsze nam smakują? Niestety jakość wyrobów piekarniczych spada o czym wielu z nas zdążyło się już przekonać, dlatego o tym czy łatwo znaleźć dobry chleb i gdzie można go kupić przeczytają Państwo w wywiadzie z Panem Maciejem Markowski.

Pan Maciej jako Pan Bochenek codziennie zaopatruje mieszkańców Koszutki i Śródmieścia w Katowicach w pyszne chleby i bułki prosto z Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Zapraszamy do lektury!

Wywiad z Panem Maciejem Markowskim można pobrać tutaj >>

W ramach projektu oferujemy pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej z preferencyjnym oprocentowaniem 1 % w skali roku, z przeznaczeniem na cele inwestycyjne, obrotowe inwestycyjno-obrotowe. O przyznanie pożyczki na rozpoczęcie działalności mogą ubiegać się mieszkańcy woj. śląskiego, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej i nie prowadzili jej w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu. Więcej informacji na stronach: www.pozyczymy.fundusz-silesia.pl lub pod nr tel.: 32 72 85 964, 72 85 968. Rekrutacja do projektu prowadzona jest w systemie ciągłym, do września 2015 br.

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry