Wyszukaj w serwisie
Regionalne Centrum Obsługi Inwestora

 

Fundusz Górnośląski SA

Al. Roździenskiego 188

40-203 Katowice

 

telefon:

+48 32 728 56 00, wew. 203, 128

 

e-mail:

 

www.rcoi.pl

www.fgsa.pl


Facebook:

Fundusz Górnośląski SA

Enterprise Europe Network

 


       
17 Kwiecień 2015
Poznaj naszych przedsiębiorców! cz. 1.

Kto z nas nie myślał czasami o zamianie etatu na własną działalność? O byciu niezależnym finansowo czy możliwościach realizowaniu swoich pasji poprzez pracę zawodową? Jest to decyzja trudna i wiele osób porzuca pomysł prowadzenia własnej firmy, ale nie uczestnicy i uczestniczki projektu „Rozpocznij działalność- poŻyczymy Ci sukcesu”, którzy przekuli 1% pożyczkę na 99% sukcesu.

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu sylwetki naszych uczestników w nowym cyklu „Poznaj naszych przedsiębiorców”. W pierwszej kolejności zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panem Adrianem Krzistowskim (link poniżej), oferującym usługi myjni parowej PROFPAR, a już niedługo prezentacja kolejnych firm. Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, iż następne odcinki cyklu będą równie ciekawe, gdyż będziemy prezentowali między innymi restaurację wegańską BO TAK, myjnię dla zwierząt CZYSTY ZWIERZ  czy piekarnię PAN BOCHENEK.

Zapraszamy do lektury!

Wywiad z Panem Adrianem Krzistkowskim można pobrać tutaj >>

 

W ramach projektu oferujemy pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej z preferencyjnym oprocentowaniem 1 % w skali roku, z przeznaczeniem na cele inwestycyjne, obrotowe inwestycyjno-obrotowe. O przyznanie pożyczki na rozpoczęcie działalności mogą ubiegać się mieszkańcy woj. śląskiego, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej i nie prowadzili jej w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu. Więcej informacji na stronach: www.pozyczymy.fundusz-silesia.pl lub pod nr tel.: 32 72 85 964, 72 85 968. Rekrutacja do projektu prowadzona jest w systemie ciągłym, do września 2015 br.

 

 

 
 
realizacja: ideo
wstecz | do góry